18.7 C
Neringa
2024 / 07 / 14

Astrologinė prognozė liepos 3-iajai, trečiadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Tai turėtų būti labai informatyvi diena, o jūs – smalsūs ir judrūs. Aktualų klausimą išsinagrinėsite be jokios gaišaties, o pasiekti susitarimai nenuvils.

- Reklama -

JAUTIS. Galite gauti naudingą pasiūlymą, informaciją bei daug nuveikti kurdami ir plėtodami individualų verslą ar savo sodybą, namų ūkį. Galbūt rūpinsitės gauti kreditą arba tuo užsiims jūsų aplinkos žmonės.

DVYNIAI. Jūsų kompetencija, iškalba, autoritetas, užsienio kalbos žinios labai padės sukantis šiandieniniame gyvenimo verpete. Regis, puikiai tarpininkausite, vertėjausite ar pan.

VĖŽYS. Net jei nestokosite energijos ir ryžto, vis tiek šiandien jums nelabai pavyks atskirti tikra nuo įsivaizduojama. Jeigu įmanoma, geriau būtų nekišti nosies į jokius svarbesnius reikalus. Prioritetą teikite menui, meilei, dvasiniam tobulėjimui.

LIŪTAS. Būsite linkę pakovoti dėl savo ar kitų asmenų interesų, teisybės. Regis, turite neblogų sąjungininkų, bendraminčių. Visgi nepervertinkite jų ištikimybės ir savo galimybių.

MERGELĖ. Gali būti, kad šiek tiek stokosite energijos, racionalumo, apdairumo. Visgi įdienojus pavyks nemažai nuveikti, o įvykęs pokalbis turėtų suteikti vilčių dėl darbo, verslo užsakymo ar kt.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, drąsiai sieksite realizuoti savo sugebėjimus ir galimybes. Tikėtini kontaktai su oficialiais asmenimis, teisininkais ar užsieniečiais. Jiems padedant problemas išspręsite greičiau. Jeigu atostogaujate, veršitės iš rutinos, rūpės kelionės.

SKORPIONAS. Gali kilti noras atsikratyti nereikalingų, įgrisusių daiktų ir su jais susijusių prisiminimų. Galvosite apie investicijas, keliones. Seksis siekti patinkančio asmens palankumo, meilės.

ŠAULYS. Jeigu jums aktualu rasti gerą tarpininką, konsultantą ar advokatą, šiandien tai turėtų pavykti. Kita vertus, šiek tiek blaškysitės tarp galimų pasirinkimų bei informacijos gausos, todėl sugaišite daug laiko. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS. Iš pat ryto būsite nusiteikę kibti į darbus. Jeigu norite įvesti nepriekaištingą tvarką savo aplinkoje, neišvengsite išlaidų. Galite įsigyti trokštamą augintinį.

VANDENIS. Kai kuriose srityse tam tikri klausimai reikalauja skubių atsakymų ir juos gali tekti pateikti jau šiandien. Patirsite partnerių arba oponentų spaudimą. Bus žymiai lengviau, jei gebate subtiliai išlaviruoti dviprasmiškose situacijose.

ŽUVYS. Jeigu namuose turite ligonį, gali susijaukti suplanuota dienotvarkė. Visgi vėliau viskas susitvarkys. Neapsiriksite, jei skirsite daugiau dėmesio savo išvaizdai, sveikatai, namų jaukumui ir mylimiems žmonėms.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Išbandykite 3 tradicinių Kūčių patiekalų receptus

Iki Kūčių likus mažiau nei savaitei – verta susiplanuoti šventinį meniu. Jei šiemet norite nustebinti artimuosius, galite išbandyti kiek primirštus, senovinius šios šventės valgius....

Horoskopai kovo 14 dienai

AVINASKol kas dar nežymūs skauduliai gali būti ženklas, kad kūnas jau reikalauja jūsų dėmesio. Nenumokite į tai ranka, raskite laiko pasirodyti medikams. Gal jau...

Vaistininkė: veido priežiūros priemonių efektyvumą gali nubraukti vos vienas praleidžiamas žingsnis

Net ir nuoširdžiausioms pastangoms turėti sveiką ir švytinčią veido odą gali sutrukdyti įprotis praleisti jos tonizavimo etapą bei priemones tepti odos nesudrėkinus. Farmacijos specialistė...

Liepos 5-oji, pirmadienis

Dangaus kūnai: Saulė teka 4.50 val., leidžiasi 21.56 val. Dienos ilgumas 17.06 val. Mėnulis (delčia). Vardadieniai: Antanas, Butginas, Filomena, Gintas, Karolina, Mantmilė. Šiandienis orai: Šiandien daug kur, daugiausia Pietvakarių Lietuvoje,...

Artimiausios dienos bus drėgnos ir šiltos, tačiau pūs smarkokas vėjas

Artimiausios dienos bus drėgnos ir šiltos, tačiau pūs smarkokas vėjas. Intelektinis žaidimas internete Lapkričio 11-os dieną daug kur palis. Vietomis rūkas. Vėjas pietvakarių, vakarų, 7–12 m/s, pajūryje gūsiai 15–18 m/s. Temperatūra 4–9, pajūryje apie 10 laipsnių...

Nuostoliai stovėjimo aikštelėse: daugėja ir avarijų, ir sprunkančių nuo atsakomybės

Vairuotojai gyvenamųjų namų kiemuose ir kitose aikštelėse, kur tenka statyti automobilius, turi būti ypatingai atidūs. Besikertančios eismo dalyvių trajektorijos, siauri pravažiavimai ir didelis noras būti parkavimo čempionu, pasistatant automobilį kuo arčiau įėjimo. Apibraižyti bamperiai,...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS